26 Şubat 2011 Cumartesi

LCW & Dilan Yusufoğlu'na Teşekkürlerimle.. :)Bu bir müşteri memnuniyeti yazısı, neden mi bu yazıyı yazma gereği duydum? Çünkü  nasıl olumsuzluklar karşısında firkimizi belirtip eleştiriler yapıyorsak , güzel şeylerinde teşekkürünü etmenin adil olduğuna inanan biriyim...Ön sözden sonra konunun içeriğinden bahsetmek istiyorum;
Bir kaç ay önce LC Waikiki'den süet bir çizme almıştım.Çizmeleri hemen kullanmaya başlamadım kullandığımdaysa daha bir kaç  giyişte süet yüzeyinde çatlamalar meydana geldiğini gördüm toplam 5-6 kez giydim yada giymedim, sorunu tam anlamıyla fark edince kullanmayıp aldığım yere Fatih Fevzipaşa caddesindeki Lcw şubesine götürdüm,sorunumu anlattım,ve orada çok güler yüzlü bir hanımefendi bizimle ilgilenip ürünü firmaya incelemeye gönderilmek üzere teslim aldı,15 gün içerisinde uğramamızı rica etti.Yaklaşık 10 gün sonra gittiğimde açıkçası sorunumun çözülmesini beklemeyerek gittim çünkü yetersiz hizmet anlayışına o kadar alıştık ki "malesef daha haber alamadık sonra gelin" gibi bir cümleyi beklerken,Dilan hanım yine gelip bizimle ilgilendi,firmadan kaynaklanan bir sorun olduğunu ürünün bedeli olan miktarı mağazada dilediğimiz şekilde kullanabileceğimizi söyledi,hemde bir daha değişmem diye çizmelerimin fişini atmış olmama ve bunun işlemleri biraz yavaşlatıp,kendisini uğraştırmasına rağmen,güler yüzlü bir şekilde sorunumu çözdü...Sonuç olarak ürünlerinin arkasında duran firmaları ve nazik çalışanları takdir ediyorum... :)

S&S
Paylaş

7 yorum:

Ms.Alonso dedi ki...

LCW bu konuda çok hassas. Denemeden aldığım için defalarca ürün değişimi yaptım hiç sorun yaşamadım. Nasıl olsa değiştiririm diye tereddütsüz alıyorum ürünlerini.

adriana1983 dedi ki...

Bir firma için bunları söyletebilmek bence çok önemli birşey :)Ben kendi kıyafetlerim konusunda Lcw 'den çok alışveriş yapmayan biriyim,erkek kıyafetlerini çok beğeniyorum ama aldığım üründede sorun çıkınca göstermiş olduğu kolaylık gerçekten hoşuma gitti :)

S&S

eli dedi ki...

kizlaaaaaaaaaar, cekilisimde 3. ciktiniz. tebrik ediyorum. irtibata gecelim, paketinizi yollayim.

sevgilerle eli

Ms.Alonso dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
adriana1983 dedi ki...

Eli cim bu harika bir haber tam can sıkkınlığıyla oturuyordum ki yazını gördüm :)çok ta güzel hediyelerin ve İnan çok iyi moral oldu, ablam adriana1983 iletişim bilgilerini en kısa sürede yollayacaktır,teşekkür ediyoruz haber verdiğin için :)

S&S

rosejam dedi ki...

çoğu mağazanın iade almaması ve LCW nin 1 hafta içnde ürünü iade edip paramızı geri alabilior olmamızda güzel bir avantajı =))

adriana1983 dedi ki...

Kesinlikle öyle geçen gün Watsonsta yaşadığım değişim olayından sonra,zorluk çıkartmayan markaları daha bir çok sevyorum.

Yorum Gönder