7 Mayıs 2013 Salı

Rüya Gibi Banyolar                      
Dekorasyon denince ,aklım başımdan gidiyor resmen...Böyle bir alanda profesyonel olup çalışmak isterdim hatta mesela Ali Ağaoğlu  evleri yapsa ben içlerini dizayn etsem diye hayaller bile kurmuyor değilim :) Çünkü bir iki ev kesmez beni  ve klasik şeyleri sevmiyorum dekorasyonda  hele birde evleneceğimiz zaman ev bakma olayına hız verdiğimiz dönemde bizim müteahitlerin  mavi yada kahverengi olarak kalıplaşmış banyolarından bıkıp usandım,bıkıp usandım da ne oldu yine kahve yine kahve...

Nasip olur da ileride kendi evimizi alırsak içini  sıfırlayıp dilediğim gibi dekore edebilmeyi çok istiyorum, düşüncem çok koyu ve kaliteli bir moru gümüş varaklarla buluşturmak ,yada pudra pembeleri ve en güzel griler veya fuşya nın en güzel halini bir kaç renk kombinasyonuyla mesela siyah  gümüş veya dore ile  özellikle taşlı  özel tasarımlı banyo armatürleriyle hayallerin ötesinde bir banyoya çevirmek..Gerçi hayal ettiklerim bir süre sonra aşırı derecede kullanılıyor ama yıllardır ben bunu istiyorum umarım bu özel imzayı evimde ilk ve son ben atarım...Fotoğrafları  4 saatlik bir araştırmanın sonunda yabancı sitelerden topladım.... 

S&S
Paylaş

5 yorum:

Gurme Şirine dedi ki...

bende pembe yada mor bir banyo istiyorum :)

atlantis ev Taşımacılık dedi ki...

Evden Eve Nakliyat
sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.
Atlantis Ev Taşıma
kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.
Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
ve diğer bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.


Şehirler Arası Taşımacılık

Umraniye Evden eve Nakliyat

Kadikoy Evden eve Nakliyat
Ev Taşıma hizmet faktörlerine eklenen yenilikler taşınacak müşterimizin güven ve emniyeti adına düşünülerek günümüzde yaşanan olumsuzluklara bir nebze engel olmaktır.

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

Eşya Depolama

adriana1983 dedi ki...

İnşaallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz şirine ;)

Atlantis taşımacılık yeni taşındım maalesef yoksa size başvurabilirdim ;)

Hatoş dedi ki...

Hepsi gerçekten göz alıcı gözüküyor bende bloğumda böyle bir yayın paylaşmıştım bna da beklerim http://crazyhatos.blogspot.com/

Mor Hastası dedi ki...

süperler aşık oldum bunlara:((

Yorum Gönder