7 Aralık 2011 Çarşamba

Ankara'da Güzellik.com

Geçen gün bana gelen bir mailde "Selam biz Ankara'da faaliyet gösteren yeni bir rehber siteyiz. Rehber hizmetini hem site hem de sosyal medya üzerinden yürütmeyi düşünüyoruz. Bu bağlamda da senin gibi değerli blog yazarlanıdan destek talep ediyoruz" şeklinde bir rica vardı aşağıda site hakkında tanıtımı okuyabilirsiniz :)

2009 yılında projelendirilen, 2010 yılında faaliyete geçen, Ankara'da güzellik, bakım, estetik ile ilgili tüm firmalara ulaşabileceğiniz, ziyaret ettiğiniz firmalar hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz, küçük ipuçları ve güzellik sırlarıyla güzelliğinize güzellik katacağınız Ankara'nın konusunda en güncel ve yenilikçi bilgi portalı ve firma rehberiyiz.

Kullanıcılar için yalnızca firma rehberi değil,aynı zamanda güzellik ile ilgili evde uygulanabilecek pratik bilgileri barındıran bilgi platformuyuz.

Bu bilgiler popüler ve saygın blog yazarları ve kayıtlı firmalarımızın uzmanları tarafından eklenmektedir. Eklenen bu içerikler facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım ağlarının dışında popüler bloglarda ve sitemize farklı alanlarda ziyaretçilerimizle paylaşılmaktadır.

Firmalar için ise yalnızca rehber hizmeti vermiyoruz... İstatistiklerimiz ve araştırmalarımız doğrultusunda piyasanın ve müşterilerinin isteklerine cevap verebilecekleri sosyal medya ve reklam danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Kullanıcıların ihtiyaçlarını baz alarak  firmaların  kampanya, hizmet çeşitliliği, lokasyon ve iletişim bilgilerini paylaşıyor, sitemiz üzerinden ilgili firma müşterilerinin yorumları - oyları ve ziyaret sayılarına da ulaşılabildiği gibi sosyal medya arıcılığı ile firmaların tanıtım, kampanya gibi bildirimlerine ayrıca yer veriyoruz.

Düzenleyeceğimiz "Bu Gün Ankara'da Güzellik Günün" etkinliğiyle ziyaretçilerle firmaları bir araya getirerek firmaların hizmetlerini uygulamalı olarak ziyaretçilerine tanıtabilecektir.

Ankara'nın tek gerçek güzellik rehberi olma yolunca emin adımlarla ilerleyen http://www.ankaradaguzellik.com/ 'a tüm Ankaralı güzelleri ve Ankara'nın Güzellik Firmalarını bekliyoruz...
Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder