25 Kasım 2009 Çarşamba

Fischem Kozmetik Ürünleri

Geçenlerde Fischem kozmetik ürünleriyle tanışma fırsatım oldu çok memnun kaldım ve paylaşmaya karar verdim denediğim ürünler: Deotak,Handytak,Pieditak,Panthenol Forte Body Milk.

Deotak krem şeklinde deodorant piyasadaki diğer ürünler deodorantlar ve rollonlara göre çok daha etkili sitede ki tanıtımları:
normal bir cilde sahip olan herkes için ideal bir deotak krem deodorant. Terleme sonucu oluşan kötü kokulara karşı 7 gün boyunca etkin koruma özelliğine sahip. Haftada bir uygulandığında ortalama 6 ay süreyle kullanılabildiği gibi haftada birden fazla kullanım halinde de cilde herhangi bir zararı yok. Cilt tarafından kolayca emildiği için kıyafetlerde leke bırakmaz… Hafif bir parfüme sahip olduğu için de üzerine istenilen koku kullanılabilir.

Handytak:yumuşacık yaptı ellerimi ben ellerime krem sürünce çok rahatsız olur sonuçta gidip yıkardım ama bu üründe öyle bir sorun olmadı
Yine sitede ki tanıtımları:
Doğal Bitki kompleksi cildinizi dinlendirir, yeniler.
Gün boyu nemlendirir.
Dolaşımı artırır.
Cildi yeniler, dinlendirir.
Uzun süreli koruma sağlar.
Tırnakları besler, kırılmalarını önler.
Soğuk – sıcak ısı değişimlerine karşı tam koruma sağlar.
Antibakteriyel
Antioksidan

Pieditak:Ayaklarımı özellikle kurumuş topuklarımı çabucak yumuşattı çok ta güzel kokuyor

Yağsız Jel
Koku: Pieditak, terlemeyle oluşan ayak kokularını önler ve ayaklarınıza serinlik hissi vererek rahatlatır.
Nasır: Pieditak, güçlü yumuşatıcı etkisi ile nasır oluşumunu önler, topuklarda ve tabanlarda oluşan sert deriyi giderir. Soğuk, sıcak, rutubet, terleme, uygun olmayan ayakkabı vb. dış etkenlere karşı cildinizi korur.
Mantar: Pieditak, bileşimindeki antibakteriyel aktifler ve doğal
Tree Tea Oil sayesinde, yüzme havuzları, duşlar gibi toplu kullanım alanlarından bulaşabilen mantar (fungus) ve bakterilere karşı etkili koruma sağlar.
Kaşintı: Pieditak, gün boyu kapalı ve havasız ortamda kalan ayaklarda buna bağlı olarak oluşabilen tahriş ve kaşıntıyı önler.
Deri çatlakları: Pieditak, derinlemesine nemlendirici etkisini gün boyu koruyarak yüzeyde ve parmak aralarında oluşan çatlak ve kuru deriyi giderir, soğuk, sıcak, rutubet, terleme, uygun olmayan ayakkabı vb., yıpratıcı dış jeli

Veee Panthenol Forte Body Milk:Bebeksi bir cilt için banyodan sonra uyguladım
Altermed Panthenol Forte Body Milk, normal ciltler için üretilen %5 oranında d-panthenol içeren koruyucu ve nemlendirici vücut kremidir. Güneş, su ve hava şartlarından meydana gelen cilt rahatsızlıklarını tedavi edici özelliğe sahiptir.

Ayrıca bu ürünlerin çeşitleri ve daha değişik ürünleride var sitesine girip inceleyebilirsiniz
http://www.fischem.com/index.htm
Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder